Inloggen

Sinds 10 mei 2019 is ons klantportaal niet meer in gebruik vanwege de overgang naar een nieuw automatiseringssysteem. Helaas heeft het ontwikkelen van het nieuwe klantportaal een forse vertraging opgelopen. We verwachten dat het klantportaal begin 2021 klaar is voor gebruik. Excuses voor het ongemak.

Hoe zit het met de huurverhoging 2025?

Zoals u misschien heeft gelezen in het nieuws, heeft het kabinet een voorstel gedaan om de huren voor sociale huurwoningen in 2025 en 2026 niet te verhogen. Deze plannen zijn nog niet definitief.

U ontvangt daarom een brief over de huurverhoging
Normaal gesproken verhogen wij de huren per 1 juli en zijn we verplicht u vóór 1 mei te laten weten wat uw nieuwe huur wordt. Omdat de plannen van het kabinet nog niet definitief zijn, volgen wij de huidige regels. Daarom heeft u van ons een brief ontvangen wat uw huur per 1 juli 2025 wordt.

Wordt het voorstel van het kabinet goedgekeurd? Dan gaat de huurverhoging niet door.
U ontvangt dan opnieuw een bericht van ons. U hoeft zelf niets te doen.