Home Over Het Grootslag Nieuws & publicaties Nieuws Vier keer A voor woningstichting Het Grootslag in Aedes benchmark

Vier keer A voor woningstichting Het Grootslag in Aedes benchmark

Leestijd: 1 minuut

Woningstichting Het Grootslag heeft opnieuw een topprestatie geleverd: vier A-scores in de Aedes Benchmark. En dat voor het vierde jaar op rij. Daarmee behoren wij tot de best scorende woningcorporaties van Nederland.

De jaarlijkse Aedes Benchmark vergelijkt corporaties op thema’s als huurdersoordeel, bedrijfslasten, duurzaamheid, onderhoud & verbetering, beschikbaarheid & betaalbaarheid en leefbaarheid. Een A is de hoogste score.

Hart voor huurders en woningzoekenden

Dit jaar deden 256 corporaties mee. Slechts 7 corporaties behaalden vier A-scores, waaronder Het Grootslag. Anneke Timmermans, directeur-bestuurder: “Vier keer A, vier jaar op rij! Dit resultaat is een groot compliment voor al onze collega’s. Het laat zien dat we samen werken aan betaalbare, duurzame woningen en goede dienstverlening. Bij Het Grootslag hebben we hart voor onze huurders en woningzoekenden, en dat zie je terug in deze cijfers.”

Blijven verbeteren

Vier keer A is een prachtige prestatie, toch blijft Het Grootslag scherp. Anneke: “Hoewel we gemiddeld heel goed scoren, zijn er natuurlijk altijd punten waarop we ons verder kunnen verbeteren. Deze uitkomst bevestigt dat we op de goede weg zijn en stimuleert ons om het elke dag een stapje beter te doen voor onze huurders en woningzoekenden.”